?>

BURDUR VALİSİ HASAN ŞILDIK CENAZE TÖRENİNE KATILDI

BURDUR VALİSİ HASAN ŞILDIK CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Burdur’un Gölhisar ilçesinde 29 Aralık 2018 Cumartesi günü gerçekleşen kazada hayatlarını kaybeden Şehit babası Hasan Savcı’nın cenazesi Gölhisar ilçesi Elmalıyurt Köyü mezarlığına ve Mehmet Eroğuz’un cenazesi ise Gölhisar Çeşme Mahallesi Mezarlığına defnedildi. 


Burdur(AA) – Kazanın hemen ardından olay mahallini ve kazazede yakınlarını Gölhisar’da ziyaret eden Burdur Valisi Hasan Şıldak, bugün de 1994 yılında Tunceli'de şehit olan Jandarma Er Turgut Savcı'nın babası Hasan Savcı’nın Elmalıyurt Köyü’ndeki cenaze törenine katıldı. 


Yoğun bir katılımın olduğu cenaze törenine Burdur Valisi Hasan Şıldak’ın yanı sıra, Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural, Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Burdur Garnizon Komutanı P. Albay Hakan Tutucu, Burdur İl Jandarma Komutanı J.Albay Orhan KILIÇ ve bazı protokol üyeleri katıldı. 
Burdur Valisi Hasan Şıldak ve beraberindeki heyet daha sonra, aynı kazada hayatını kaybeden 22 yaşındaki Mehmet Eroğuz’un ailesine de taziye ziyareti gerçekleştirdi. 
Kazada yaralanan 9 kişinin durumlarının iyi olduğunu belirten Vali Hasan Şıldak, “Gölhisar’da dün, aynı anda birden fazla kişinin etkilendiği, hayatını kaybedenlerin ve yaralananların olduğu büyük bir trafik kazası gerçekleşti. Bu kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara geçmiş olsun temennileriyle birlikte tüm kazazede yakınlarına sabırlar diliyorum” dedi.

29.12.2018 06:55
yükleniyor..