HABERLER

GÖLHİSAR BELEDİYE MECLİSİ İDLİP ŞEHİTLERİNİ ANDI

Gölhisar Belediye Meclisi Mart ayı toplantısında geçen hafta İdlip’te alçak bir saldırı sonucu şehit olan 36 şehidimiz için anma programı düzenledi.

Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş’ın başkanlığında gerçekleşen Belediye Meclis toplantısı şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Anma programı kapsamında şehitlerimizi anlatan videonun izlemesiyle birlikte, Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş şehitlerimiz ile ilgili kısa bir konuşma yaptı.

Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş yaptığı açıklamada, “öncelikle bu hain saldırı sırasında şehit düşen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet, sevenlerine ve ailelerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Meclis üyelerimiz ile beraber hem askerimize destek olmak hem de şu anda görev başında olan askerlerimize moral kazandırmak için böyle bir anma programı düzenledik. Canlarını ortaya koyarak, bizlerin burada rahat bir şekilde hizmet etmemizi sağlayan kahraman Türk askerine şükranlarımı sunarım. Yüce Türk Milletinin başı sağolsun” dedi./ TÜM HABERLER GÖSTER