HABERLER

Facebook'ta Paylaş

GÖLHİSAR’DA ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDULAR

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın birinci dönemi bugün itibariyle tamamlandı. Birinci dönemi geride bırakan milyonlarca öğrenci karnelerini alarak 2 haftalık yarıyıl tatiline girdiler. Tüm yurtta olduğu gibi Gölhisar’da da öğrenciler karne heyecanı yaşadılar.

Gölhisar’da düzenlenen yarıyıl karne programında Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy, Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar Milli Eğitim Müdürü Bilal Kavçakar, eğitime yaptıkları desteklerle tanınan Ayşe – Mustafa Eravcı ailesi ve Orallar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Oral sınıfları tek tek dolaşarak öğrencilerin karne heyecanını paylaştılar.

Öğrenci ve öğretmenleri tebrik eden Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy yaptığı açıklamada, “tüm öğrencilerimize karnelerinin hayırlı olmasını diliyorum. Sevgili velilerimize de şunları söylemek istiyorum. Hiçbir karne öğrencimizin kendisinden daha değerli değildir. Çalışan öğrencilerimizin karnelerindeki notlar elbette iyidir ama bazen öğrencilerimiz arzu etmediği notlar ile karşılaşabilir. Böyle durumlarda çocuklarımızla kuracağımız iletişim onun gelecekteki başarısına ışık tutacaktır” dedi.

Geleceğimizin teminatı kıymetli çocuklarımızın yetiştirilmesinde en büyük emeğe sahip öğretmenlerimizi tebrik eden Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş’ta yaptığı açıklamada, “2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı birinci dönem karnelerini alarak yarıyıl tatiline başlayan öğrencilerin bugün burada heyecanlarını paylaştık. Hayırsever Ayşe-Mustafa Eravcı ve Alirıza Oral abimizin de bizlere eşlik etmesiyle öğrencilerin karnelerini sınıflarını ziyaret ederek tek tek dağıttık. Hayırseverlerimize bu ince davranışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca karne sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, kıymetli öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize sağlıklı, güzel bir yarıyıl tatili diliyorum” dedi.

Haber: İbrahim ERBAY/ TÜM HABERLER GÖSTER